obrazové tapety

Naše společnost investovala do nových technologií na bázi latexového inkoustu, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zdraví nás všech. Jsme rádi, že můžeme našim klientům nabídnout tu nejlepší volbu pro dekoraci škol, restaurací, nemocnic, hotelů, kanceláří, prodejen a bytů. 

Fototapety Greenguard Children&Schools splňují nejpřísnější normy specifické pro prostředí, kde rostou, hrají si, nebo se učí děti. Tapety jsou vhodné do dětských pokojů, nemocnic, veřejných budov a institucí. K tomu, abychom vám mohli fototapetu vytisknout, potřebujeme přesný rozměr a vámi dodanou fotografii nebo namalovaný obrázek či zentagle. Vytvořte si vlastní originál!

Aplikace: Práce s fototapetou je čistá a velmi snadná. Tapeta neobsahuje PVC a je již z výroby důmyslně vybavena zdravotně nezávadným lepidlem, k jehož aktivování postačí pouze čistá voda.

Samolepící tapeta je vhodná na hladké rovné povrchy  – sádrokartonová stěna, dveře, sklo, zrcadlo, skříň, lednici, sprchový kout…  Práce s ní je velmi snadná, pokud se vám podaří samolepka špatně nalepit, můžete ji bez problém sundat a znovu aplikovat. Nová tvář vašeho interieru rychle, čistě a ekologicky.

Vlisové tapety omyvatelné s vlastním designem jsou trendem dnešní doby. Je to častá volba nejen designérů, ale také kohokoliv, kdo si chce vytvořit kreativní interiér dle svých představ.

Potřebujete se zeptat?Reference